Poděkování a sponzoři

• Děkujeme manželům Kamarádovým za pozvání na letiště Frýdlant nad Ostravicí, za organizaci, ochotu, vstřícnost, bohaté občerstvení a nezapomenutelné zážitky pro děti i paní učitelky.
  • Děkujeme panu Jančíkovi a Zajarošovi za likvidaci a odvoz starých dřevěných prvků ze školní zahrady.
  • Děkujeme panu Janu Lukášovi za poskytnutí finančního daru ve výši 10 000 Kč.
  • Děkujeme paní Simoně Mikšíkové za poskytnutí finančního daru ve výši 10 000 Kč pro třídu Žabiček.
  • Děkujeme panu Tomáši Vaněčkovi za poskytnutí finančního daru ve výši 10 000 Kč.
  • Děkujeme panu Michalu Bystroňovi ze společnosti Bystoň Group a.s. za poskytnutí věcného daru ve výši 98.500 Kč na pořízení mobilního mlhoviště a divadelního venkovního pódia.